Wybrane zastosowania naszych opakowań kartonowych

zastosowania opakowań kartonowych

Pudełka kartonowe, opakowania kartonowe, kartony - zastosowania

Jako producent opakowań kartonowych, z doświadczenia wiemy, że zastosowania produkowanych przez nas kartonów są bardzo szerokie. Wykorzystywane są one do wielu funkcji: transportu, ochrony zawartości, łatwiejszego przenoszenia, ozdoby, itd.

Opakowania kartonowe stosowane są w wielu branżach. Na szeroką skalę wykorzystuje się je w codziennej pracy w firmach oferujących przeprowadzki. Kartony posiadające specjalne wycięcie na dłonie umożliwiają ich sprawne przenoszenie wraz z zawartością z miejsca na miejsce. Dodatkowo wzmacniane dno pozwala na transport nawet ciężkich rzeczy i stosowanie opakowań w przemyśle.

Pudła kartonowe stosuje się ponadto w branżach: chemicznej (do hurtowego pakowania produktów chemicznych, ale również do łączenia produktów gratisowych), branży spożywczej, AGD i RTV, itd. Właściwie każdy kupowany w sklepie produkt pakowany jest w karton, który umożliwia jego sprawne przenoszenie. Ponadto w dobie dużej popularności firm spedycyjnych i kurierskich, opakowania kartonowe są zwykle niezbędnymi pojemnikami transportowymi.

Opakowania kartonowe niezbędne będą także w logistyce szczególnie w zakresie magazynowania.