O Firmie Kaintor - producent opakowań kartonowych

pudełko, producent opakowań kartonowych

Produkcję opakowań kartonowych rozpoczęliśmy w 1996 roku. Od tego czasu nasze wyroby cieszą się niesłabnącą popularnością, a nasza oferta uznawana jest za bardzo atrakcyjną propozycję o doskonałym stosunku jakości do ceny.

W codziennych działaniach jesteśmy elastyczni, dlatego też uchodzimy za firmę, która jest w stanie zaproponować najlepszą propozycję na rynku w sposób precyzyjny dopasowaną do oczekiwań Klientów. Obok klasycznych opakowań tekturowych o standardowych wymiarach proponujemy wykonanie kartonów według dostarczonych przez Państwa projektów. W naszej ofercie znajdują się również pudła fasonowe z wykrojnika oraz nadruk (wykonany techniką sitodruk lub flexo). Wystarczy, że opowiedzą Państwo nam jak ma wyglądać karton i do czego ma służyć, a zaproponujemy wyrób konkretnego opakowania kartonowego.

Na tle konkurencji wyróżniamy się szybkim czasem realizacji zamówień, możliwym do zapewnienia dzięki innowacyjnemu systemowi zarządzania produkcją. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni, że nie tylko wyślemy opakowanie na czas, ale dostarczymy je nierzadko jeszcze przed wyznaczonym terminem.

Z naszej oferty chętnie korzystają przedsiębiorstwa z branży chemicznej, spożywczej, meblarskiej, metalowej oraz wiele innych. Dla każdego obecnego oraz potencjalnego Klienta jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: biuro: (33) 810-54-09, kom.: 607-130-426 lub 693-804-370 oraz w siedzibie firmy w Bielsku-Białej na ulicy Paderewskiego 11.
Umów się z naszym przedstawicielem u Ciebie w firmie! Zadzwoń 607-130-426

Na terenie Bielska-Białej oraz Czechowic Dziedzic zamawiany towar dostarczamy własnym transportem całkowicie za darmo. Obsługujemy m.in. województwa Śląskie, Małopolskie oraz pozostały region kraju.