Producent kartonów, producent pudełek kartonowych

pudełko, producent opakowań kartonowych

Pudełka kartonowe, opakowania kartonowe, kartony

Oferowane przez nas pudełka kartonowe wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami. Proponujemy Państwu towar w 100% dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego zamawiającego.

Od ręki proponujemy kartony klapowe, wykonane z tektury trzy - lub pięciowarstwowej, klejone lub zszywane, z możliwością wykonania nadruku, w kolorze tektury szara/szara, biała/szara lub biała/biała. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach.

Na specjalne zamówienie przygotowujemy dla Państwa pudełka-opakowania kartonowe fasonowe. Wykonywane są one z tektury zgodnie z indywidualnym projektem. Mogą to być kartony rozmaitych kształtów, wyposażone w wygodne do ich przenoszenia wycięcia w bokach. Niezależnie od typu zamawianego kartonu opakowania mogą być wyposażone w przekładki, wkładki i kratownice.

Do produkcji kartonów używamy przede wszystkim dwóch rodzajów materiału:
• tekturę falistą trzywarstwową w fali B,C,E o gramaturze 300-480 g/m2,
• tekturę falistą pięciowarstwowa w fali B, C o gramaturze 590-710 g/m2

Proponowana przez nas do kartonów tektura trzywarstwowa produkowana jest w najlepszych warunkach na najnowocześniejszych maszynach w zakresie gramatur 300-480 g/m2 w fali B, C lub E. Jest to wyrób trwały oraz jednocześnie podatny na składanie przy pomocy specjalistycznych maszyn. Składa się, jak sama nazwa wskazuje, z trzech warstw – dwóch płaskich i jednej pofalowanej.
Tektura pięciowarstwowa złożona jest z pięciu warstw: dwóch warstw kryjących (tak zwanych linerów), dwóch warstw pofalowanych (zwanych flutingami) oraz jednej warstwy znajdującej się pośrodku – środkowej. Stosowana do produkcji tektur fala to typ B i C. Tekstura falista pięciowarstowa dostępna jest o gramaturze w zakresie od 590-710 g/m2. Wykorzystywana jest na szeroką skalę zarówno w pudełkach kartonowych takich jak opakowania klapowe, jak i fasonowe.